20 EYLÜL 2018 PERŞEMBE

Başkanlar kutlama öncesi görüştüler

Özulaş Toplu Taşım A.Ş.’nin 25. Yılı kutlamaları nedeniyle Özulaş merkezinde bir araya gelen 5 şirketin başkanı etkinlik öncesi İstanbul’daki son gelişmeleri değerlendirdi...

Ekleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:38/ Güncelleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:38
İSTANBUL-Özel halk otobüsçülerinin çözüm bekleyen sorunlarını çözülmesine dönük arayışlarını sürdü- ren başkan yönetim kurulu üyeleri, gelişmelere karşı yapılması gerekenlere her fırsatta değerlindirerek alternatif tedbirlerle esnafı da rahatlatacak çalışmalarını sürdürüyor. Bu amaçla, Özulaş’ın 25. Kuruluş Yılı nedeniyle düzenlediği etkinlikte buluşan başkanlar, etkinlik öncesi Özulaş Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Ovacık’ın makam odasında biraraya gelerek yeni gelişmeleri ve yapılması gereken uygulamaları masaya yatırarak hep birlikte değerlendirdiler.
İstanbul’un 5 şirket başkan ve yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı toplantıda, yerel yönetim uygulamaları ve İETT üzerinden iletilen taleplerin yerine getirilmesi konusunda ortak iradenin sürdürülmesini benimsedi. Ortaya çıkacak sorunları da aynı ortak algı ve anlayışla değerlendirme kararına varan yöneticiler, birlik için- de davranma konusunda hassasiyetle durulmasına önem verilmesi konusunda mutabakatın sürdürüleceği vur- gulanıp geleceğin sisteminde özel halk otobüs işletmeciliği mutlaka hak ettiği yerde olacağı da dile getirildi. Daha sonra birlikte 25. yıl kutlandı.