19 EYLÜL 2018 ÇARŞAMBA

Özulaş 25. Yaşında

İstanbul’da özel halk otobüs işletmecileri tarafından ilk kurulan Özulaş şirketinin 25. Kuruluş Yılı geçtiğimiz hafta şirket merkezinde düzenlenen bir etkinliklerle kutlandı...

Ekleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:37/ Güncelleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:37
 
İSTANBUL-Geçtiğimiz hafta şirket merkezinde düzenledikleri etkinliklerle 25. Kuruluş Yılı’nı kutlayan Özulaş Toplu Taşıma A.Ş. gelişim serüvenini davetlilerle paylaştı. Genel Müdür İsma- il Yolcu tarafından “Özel Halk Otobüslerinin  Zaman İçinde Yolculuğu” sunumunun ardından konuşan Özulaş Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Ovacık, “Gelişimimiz için kurumlaş- ma anlayışımız sürecek. Kutlamamıza katılan tüm sektör mensuplarımıza teşekkür ederim” diyerek, birlikteliğin önemini vurguladı. Konuşmanın ar- dından kurdela kesilerek 25. Kuruluş Yılı sergisinin açılışı yapıldı. Fotoğraf sergisinin olduğu salonda, Özulaş Toplu Taşım A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gök- sel Ovacık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile şirket ortakları, Mavi Marmara, Öztaş, Yeni İstanbul ve İstanbul Halk Ulaşım şirketlerinin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra, Anadol Isuzu olmak üzere otobüs üretici temsilcileri ve kalabalık davetliler yer alıd. 25. Kuruluş Yılı özel pastasının kesildiği kutlamada geçmişten geleceğe doğru görüntülerin yer aldığı fotoğraflar ziyaretçiler tarafından incelendi.
Başkan Ovacık, kutlamaya katılan davetlilere teşekkür ederek; “Özulaş, kurumsal anlayışla ve çağın gerektirdiği gelişime uygun yükselişini sürdürmek için elinden geleni yapmaya devam edecek” dedi.