19 EYLÜL 2018 ÇARŞAMBA

Bodrum’u taşıyacak

Yurt geneli hareketliliğini Bodrum’da düzenlediği iki farklı teslim töreni ile gerçekleştiren Anadolu Isuzu toplamda 73 adet araç teslim etti...

Ekleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:31/ Güncelleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:31
BODRUM-Anadolu Isuzu, Erdiloğlu Otomotiv aracılığıyla gerçekleştirdiği Bodrum teslimatın ilkinde toplam 50 adet Anadolu Isuzu Novo Citi’yi Turgutreis, Yalıkavak ve Gündoğan Minibüs ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifleri’ne gerçekleştirdi. İkinci teslimatı da Özveren Meş- rubat’a 23 adet Isuzu N serisi kamyon ve kamyonet şeklinde oldu. Yapılan her iki teslim törenine Anadolu Isuzu adına Otobüs İş Birimi Direktörü Tunç Karabulut, Kam- yon, Kamyonet ve Pick-up İş Birimi Direktörü Yusuf Teoman ile Yerel Kamu ve Özel Müşteri Müdürü Atakan Gürler’in yanı sıra; Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Kablı ile Turgutreis, Yalıkavak ve Gündoğan ilçe belediye başkan yardımcıları, Anadolu Isuzu İzmir ve Bodrum Yetkili Bayi Erdiloğlu Otomotiv adına Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Erdil ile Genel Müdürü Erdal Demir yer aldı.
Törende konuşan Belediye Başkanı Mehmet Kocadon; “Türkiye ve dünyanın her yerinden gelen turistleri ile Bodrumluların kaliteli, güvenli ve konforlu araçlarla taşınacak olmasından dolayı mutluluk duyuyorum” diyerek, araç yenileyen kooperatif başkanlarına teşekkür etti. Anadolu Isuzu Otobüs İş Birimi Direktörü Tunç Karabulut da yaptığı konuşmasında, kooperatif başkanları ile belediye başkanına Anadolu Isuzu tercihleri için teşekkür etti.