19 EYLÜL 2018 ÇARŞAMBA

Anadolu Isuzu’dan üst yapıcılar gücü

Anadolu Isuzu, işortakları ile ilişkilerini daha da güçlendirmek ve yeni başarılara birlikte imza atmak için bir dizi uygulamayı hayata geçirip, toplandılar...

Ekleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:28/ Güncelleme: 6 Ekim 2017 Cuma 21:28
ANADOLU Isuzu, 75 firmayla bir araya geldiği üst yapıcılar toplantısında, yeni uygulamalarından bahsetti. Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, “Belirlediğimiz kriterlere uyan firmaları, ‘Isuzu tarafından tavsiye edilen üst yapıcı” olarak sertifikalandıracağız” dedi. Türkiye’nin her bölgesinden sektörün önde gelen üst yapıcı firmalarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda, ye- ni hayata geçirilen Isuzu Üst Yapıcı Portalı’nın da tanıtımı yapıldı.
Genel Müdür Arıkan, konuşmasına Anadolu Isuzu’nun bugünü ve gelecek hedeflerini anlattı. 2016’da ihracat pazarındaki büyümeyi 2017 ilk yarısına da taşıdıklarını belirten Arıkan; “Bir önceki yıla göre toplam ihracat hacmimizi %63 artırmayı başardık. Bir sanayi şirketi olmanın yanısıra, 2009’da kurduğumuz Ar-Ge merkeziyle, teknolojiye de yatırım yapan bir şirketiz. Yeni model geliştirme, yeni teknolojilerin uygulanması, çevreye duyarlı araç geliştirme ve yeni araç tasarımı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geliştirdiğimiz yolcu taşıma araçlarımızın yanısıra, yine Anadolu Isuzu’nun Türkiye’de geliştirdiği, iç piyasanın lideri NPR10, tüm Isuzu’nun dünya ağında ka- bul gördü ve Türkiye’den yurt dışı pazarlara, Isuzu distribütörlerine gönderilmeye başlandı. Bu başarı hepimizin. Hedefimiz, 3 yıl içinde; 2020’de 60’a yakın ülkeye ulaşmak ihracatta toplam satışlardan aldığımız payı ise yüzde 30’ların üzeri- ne çıkarmak” diye konuştu.
Hedeflerinin iş ortaklarıyla birlikte büyümek olduğunu da belirten Arıkan; “Üstün kaliteli motorlarımız, son teknoloji güvenlik sistemlerimiz, konfor artırıcı özellikleri- miz, düşük maliyetlerimiz, operasyonel üstünlüklerimiz ve siz değerli iş ortaklarımızın katkılarıyla bugünlere ulaştık. Müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda üstün kaliteli ürünler sunma önceliğimizin son vurgusunu da üst yapı ile aracımız arasındaki doğru uyumla sağlıyoruz. Bu işbirliğimizi çok da- ha geliştirmek, güçlendirmek, birlikte kazanmak istiyoruz. Bunun için de yeni uygulamaları hayata geçiriyoruz. Üst yapıcı internet sitemizi sizlere daha hızlı ve anında yardımcı olabilme hedefiyle gerçekleştirdik. Bu siteye üye olarak, ihtiyacınız olan tüm bilgileri görebilecek, Anadolu Isuzu tarafından üretilen araçların tüm teknik bilgilerine ulaşabileceksiniz. Bunun ardından, Kasım ayında, tavsiye edilen üst yapıcılar sistemini de uygulamaya alacağız. Başvurularınız üzerine, yapacağımız denetimlerle belirlediğimiz kriterlere uyan üst yapıcı firmalarını “Isuzu tarafından tavsiye edilen üst yapıcı” olarak sertifikalandıracağız. Biliyoruz ki; ‘Gücümüz Birlikteliğimiz’...” dedi.