20 EYLÜL 2018 PERŞEMBE

Çorlu ulaşım filosu Otokar ile güçlendi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çorlu İlçesi’nde hizmete sunulan 10 adet Otokar Kent LF Solo otobüsün hizmete alım töreni gerçekleştirildi.

Ekleme: 29 Eylül 2017 Cuma 22:16/ Güncelleme: 29 Eylül 2017 Cuma 22:16
TEKİRDAĞ-Tekirdağ Büyük şehir Belediyesi Çorlu İlçesi’ne 10 adet Otokar Kent LF otobüs aldı. Törene, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın yanı sıra Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Fatih Ünsal ve Mehmet Zeki Gürcün, Başkan Danışmanı Yrd. Doç. Dr. İpek Elif Atayman ile Basın Yayın ve Halka İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz da katıldı. Törende konuşma yapan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, “Trakya’da nereye giderseniz gidin sadece Çorlu'da bu kadar organize olmuş belediye otobüslerini görürsünüz. Bu da Çorlu’ya ayrı bir değer katıyor. Dünyanın hiçbir yerinde sabah ve akşam saatlerinde yeten otobüs sayısı yok- tur. Çünkü, tam işe gidiş saatleridir. İlçemizde 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ulaşımı ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu da belediyenin artı ve çok önemli bir hizmetidir. 10 tane 12 metrelik yeni araç alınarak filomuza katılmıştır. Ben bu konuda Tekpark’a, Ulaşım Daire Başkanlığımıza ve tabii ki de Başkanımız Kadir Albayrak’a teşekkür ediyo- rum. Şoför olarak çalışan, büyük bir özveri ile vatandaşlarımızı mutlu etmeye çalışan şoför kardeşlerimizi de kutluyorum” dedi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise “Bu araçların Çorlulular’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından kurdele kesimi oldu.