21 MAYIS 2019 SALI

“7 Yıldız”lı Sultan

Otokar, Sultan’ın ilk filo teslimatını gerçekleştirdi ve yeni yüzü, konforu, güvenliği ile üstün sürüş deneyimini bir arada sunduğu 8 adet Sultan Mega teslim etti...

Ekleme: 26 Ağustos 2017 Cumartesi 01:34/ Güncelleme: 26 Ağustos 2017 Cumartesi 01:34
OTOKAR, kısa zaman önce yenilediği Sultan Mega’nın teslimatlarına başladı. Yeni yüzüyle beklentilerin ötesinde bir konfor, güvenlik ve sürüş deneyimi sunan Sultan Mega, İstanbul’da faaliyet gösteren Mega 7 Yıldız Turizm’in tercihi oldu. Bünyesinde 20 adet Sultan’a sahip olan 7 Yıldız Turizm, filosunu yeni Sultanlar ile büyütmeye devam etti.
Otokar fabrikasında düzenlenen teslimat töreni, Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz, 7 Yıldız Şirket Müdürü Oğuz Sarohan ve Sektör Yöneticisi Deniz Söylemez eşliğinde gerçekleştirildi. Otokar’ın güçlü satış sonrası hizmetleri ve kalitesinden emin olduklarını ve tercihlerini yine Sultan’dan yana kullandıklarını ifade eden 7 Yıldız Şirket Müdürü Oğuz Sarohan, yenilenen Sultan Mega’nın sunduğu konfor, güvenlik ve ekonomi sayesinde sektörün en çok tercih edilen araçları arasında yer alacağını söyledi. 
Filolarını modern araçlarla genişletmekten mutlu olduklarını belirten Sarohan, teslim aldıkları Sultan Mega’ları Manisa ve Adapazarı’nda personel servis taşımacılığı için kullanacaklarını aktardı.
 
DİKKAT ÇEKİYOR
Otokar’ın yeni tasarım anlayışını yansıttığı yeni Sultan Mega, modern ve keskin çizgileri ile daha dinamik bir görünüme kavuştu. Yeniden tasarlanan arka spoiler, yan aynalar ile birlikte led hale getirilen sinyal ve stop lambaları aracın zamanın ruhunu yansıtan modern havasını öne çıkardı. Rahatlık ve konforu bir adım daha öteye taşımak için tüm detayların yer aldığı Sultan Mega, yeni ortadan kapısıyla hızlı ve kolay iniş biniş sağlarken; kullanışlı bagaj alanı ile de dikkat çekiyor. Sultan Mega, kısa vitesli kolu ile daha ergonomik bir sürüş sağlıyor. Yeni tasarım okuma lambaları, yenilenen yolcu koltukları ve iç trimiyle yolcu konforunun ön planda tutulduğu Sultan Mega, ferah iç mekanı ile sürücü ve yolcusu için yeni bir deneyim vadediyor. Konforun yanı sıra üst düzey güvenlik sistem- lerinin yer aldığı Sultan Mega’da, EBS ve ASR standart sunuluyor. Sultan Mega, şerit takip sistemine ek olarak gelişmiş acil fren sistemi, güçlü Euro 6 OBD-C motoru ve artan tork gücü ile farkını ortaya koyuyor.
Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı teslimat sonrasında yaptığı açıklama; “Üren çeşitliliğimiz ve müşteri ile olan dialoğumuz sayesinde hem kendimizi, hem de pazardaki liderliğimizi sürdürüyoruz. Otokar olarak, global üreticiliğimizle farkımızı ortaya koyuyoruz. 7 Yıldız Turizm de bu farkımızı görerek, ürünümüze talip olmuş ve filosunu çok daha aktif hale getirmiştir. Kendilerine, kazasız ve bol müşterili, hayırlı işler diliyoruz” dedi.
7 Yıldız Şirket Müdürü Oğuz Sarohan da; “Otokar’ın hem müşteri ilişkileri, hem global üreticiliğinin farkı, hem de araç güvenliği ve ekonomisine olan inancımızdan dolayı böyle bir karar aldık. Otokar Sultan Mega tam bizim istediğimiz özelliklere sahip bir araç ve servis güvencesi ile birlikte yakıt cimriliği filomuza katkı yapacak. O yüzden, Otokar’ı tercih ettik”  diye konuştu.