23 OCAK 2019 ÇARŞAMBA

Manisa’da Isuzu Novo Lux zamanı

Anadolu Isuzu, Manisa’da turizm işletmeciliği yapan İlaydam Turizm’e 10 adet Isuzu Novo Lux teslimi yaptı. Firma, yakıt, konfor ve servis farkını gözettiğini açıkladı...

Ekleme: 11 Aralık 2016 Pazar 19:12/ Güncelleme: 11 Aralık 2016 Pazar 19:12
MANİSA-Anadolu Isuzu Yetkili Araç Satış Bayi Uzun Otomotiv, Manisa İlaydam Turizm’e 10 adet Isuzu Novo Lux satışı gerçekleştirdi. Yapılan teslimat töreninde Uzun Otomotiv Genel Müdürü Sadık Kıyak, İlaydam Turizm firma sahibi Yücel Şengün ve Anadolu Isuzu Otobüs Satış Sorumlusu Emin Günışık hazır bulundu. Şengün, Anadolu  Isuzu Novo Lux’ü tercih etmelerinin en önemli nedeninin yakıt tüketimi, konfor ve yaygın servis ağının olduğunu belirtti.
Anadolu Isuzu Novo Lux, Euro 6 emisyon standardında 190 beygirlik Commonrail Turbo Diesel Intercooler Isuzu motora sahip. Güvenlik açısından bir çok yeniliğe sahip olan NOVO ailesinin Isuzu Novo Lux modeli ABS ve ASR fren sistemi standart olarak sunuluyor. Otobüsler yüksek bagaj kapasitesi, geniş iç hacmi, sürüş konforu, düşük yakıt tüketimi ve işletme maliyetlerinin düşük olması nedeniyle tercih ediliyor.