15 EYLÜL 2019 PAZAR

Değişimin adı Manisa

Atalay Otomotiv, Manisa Büyükşehir Belediyesi il sınırları ve ilçelerindeki toplu taşıma değişimine araç desteği sağlayarak, Türkiye genelinde, diğer belediyelere de örnek olmasını sürdürüyor...

Ekleme: 14 Ekim 2016 Cuma 20:45/ Güncelleme: 14 Ekim 2016 Cuma 20:45

 

AKHİSAR-Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün büyükşehir sınırları içerisinde toplu ulaşımı kaliteli konforlu ve herkes için sürdürülebilir kılma programı tamamlanıyor. Bu yeni yapılanma çerçevesinde yenilenen araçlar kervanı- na katılan Akhisar’da 32 Atak ve 42 Jest olmak üzere toplam 74 adet yeni toplu taşıma aracı hizmete girdi. Ayrıca, Salihli’ye de 36 Atak teslim edilerek, toplam 110 araç teslim etti.
Atalay Otomotiv tarafından gerçekleşktirilen teslim töreninde 6 hattın bulunduğu Akhisar merkezinde yakın mesafe ulaşımıyla birlikte beklenen ve planlanan kalitenin ulaştırıldığını kaydeden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün, yenileme ile verimliliği de sağlayacak planlamayla mahallelerin araçlarını büyütüp ihtiyacı karşıladıklarını söyledi.
Yeni araçların beğenildiğini belirten Başkan Ergün; “Herkes için sürdürülebilir ulaşım hizmetini modern yeni nesil araçlarla sunarak halkımıza verdiğimiz sözü tuttuğumuzu bir kez daha gösterdik” diye konuştu.
Bölgeye yeni nesil araç teslimini gerçekleştiren Atalay Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Atalay ise, kaliteyi sağlamaya neden olduğu için duyduğu memnuniyetini dile getirerek; “Toplu taşıma hizmeti ve- ren eski bir işletmeci olarak, ulaşımın önemini ulaşamda doğru seçimin gerekliliğini en iyi bilenler- denim. Bu nedenle, teslim ettiğimiz araçlar, yöreye nefes aldıracak güvenli, kaliteli ve konforlu taşıma yanında engelli erişimini de sağlayan örnek gösterilecek araçlar. Herkese hayırlı olsun” dedi.