29 MAYIS 2020 CUMA

Temsa MD7 Sırbistan’da

Temsa MD7, Avrupa’daki teslimatlarına Sırbistan’ı da ekledi. Autoprevoz Cacak firması, filosuna Temsa’yı da dahil etti...

Ekleme: 24 Haziran 2016 Cuma 15:50/ Güncelleme: 24 Haziran 2016 Cuma 15:50

7 m.’den 18 m.’ye kadar geniş ürün gamı ile her müşterinin ihtiyacına uygun araç üreten Temsa’nın yeni modeli MD 7 şimdi de Sırbistan’da seferlere çıkıyor. Temsa, MD7 üretimden 4 adedini Sırbistan’ın en önde gelen taşımacılık şirketleri arasında yer alan ve filosunda 300 adetten fazla araç bulunan Autoprevoz Cacak firmasına teslim etti. Hali hazırda 200’ün üzerinde Temsa aracı bulunan Sırbistan 2005 yılından bu yana Temsa için en önemli ihracat pazarlarından birisi oldu. Temsa Uluslar arası Satış Depart manı Yöneticisi Pekiner Cihan, Autoprevoz Cacak şirketinin hem şehirlerarası, hem de kentiçi taşımacılık alanında faaliyet gösterdiğini belirterek, “Filosunda 300 üzerinde araç bulunan şirket ülkenin en önde gelen firmalarından birisi. Şu an firmanın filosunda 4 adet MD7 aracımız bulunuyor. İlk kez Temsa araçlar Autoprevoz Cacak şirketinin filosunda yerini alıyor.  Bu işbirliğimizin artacağına, yeni siparişlerin de geleceğine inanıyoruz” diye konuştu. 

Sırbistan pazarının hala ekonomik krizin etkilerini yaşadığına da dikkat çeken Cihan, “Sırbistan’da eskiyen araç parkı ile ciddi bir şekilde önümüzdeki süreçte yeni araç talebi olacağını düşünüyoruz. Bu yıl aldığımız 5 adetlik yeni MD7 siparişi ile de bu talebin artacağına yönelik inancımızı pekiştiriyor” dedi.