03 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA

Otokar Sultan Comfort üç işi birden yapıyor!

29+1 kişilik yolcu kapasitesine kavuşan Otokar Sultan Comfort, hem turizm, hem öğrenci, hem de personel taşımacılığı yapma kapasitesine sahip oldu. Otokar, bu modeli ile esnafın yayında olduğunu bir daha gösterdi.

Ekleme: 10 Haziran 2019 Pazartesi 12:51/ Güncelleme: 10 Haziran 2019 Pazartesi 12:51
OTOKAR, müşteri talepleri doğrultusunda ünü sınırları aşan araçlarını yenilemeye ve yolcu taşımacılarının kazancını artırmaya devam ediyor ve Otokar Sultan Comfort modelini yeni özellikleriyle satışa sundu. Lüks koltukları ve özel donanımlarıyla turizm taşımacılığına; 3 noktalı emniyet kemerleriyle öğrenci taşımacılığına ve 29+1 yolcu kapasitesiyle personel taşımacılığına uygun hale getirildi. Artık yolcu taşımacılığı yapanlar, tek araçla üç işi birden yapabilecek. 
TURİZM kullanıcısının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen Sultan Comfort’ta konfor çıtası yükseliyor. Lüks koltukları, koltuk altı buzdolabı, anons sistemi, LCD ekranı, DVD ve güçlü kliması ile Sultan Comfort, turizm taşımacılığında da kullanıcısına her daim kazandırmaya devam edecek. Yolcularına her mesafede rahat bir seyahat imkânı sunmak için yenilenen Sultan Comfort, isteğe bağlı sunulan çift camları ile buğulan ma ve ısı kaybını önlerken; dışarıdaki gürültünün içeri girmesini de engelleyerek, eşsiz yolcu konforu sunuyor. 
ÖĞRENCİ kullanıcısına hem çok kazanç hem de üst düzey güvenlik vadeden Sultan Comfort, 3 noktalı ve yüksekliği ayarlanabilir emniyet kemeri opsiyonu sayesinde öğrenci taşımacılığının da yeni gözdesi olacak. Standart sunulan Acil Frenleme Sistemi (AEBS) ile Şerit Takip Sistemi (LDWS) ile güven taşınacak. 
PERSONEL yolcu kapasitesi 29+1 kişiye çıkarılarak ideal bir personel taşıma aracı haline gelen Sultan Comfort’ta koltuk sayısı artsa da diz genişliğinden feragat edilmiyor. Personel taşımacılığında konfor yeniden tanımlanıyor, kullanıcısına konfor ve güvenlik sunarken; üstün yol tutuşu, yakıt tasarrufu, yüksek performansı ve düşük işletme giderleriyle sektöre yön verecek. En zorlu testlere tabi tutularak geliştirilerek, uzun bakım aralıkları ile zamandan tasarruf ettiriyor.