20 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ

ZF Openmatics çözüm ortağı

ZF Ürün Gözetim Çözümü’nün operasyonel platformu “deTAGtive Logistics” ve “German Telematics 2018” Endüstri Ödülü almaya hak kazandı...

Ekleme: 30 Haziran 2018 Cumartesi 00:46/ Güncelleme: 30 Haziran 2018 Cumartesi 00:46
ZF’nin Akıllı Bağlantı Uzmanı Openmatics, LogiMAT 2018 Fuarı’nda, yenilikçi “Ürün Gözetim Çözümü”nü tanıttı. Bu esnek çö- züm aracılığıyla, iç ile dış lojistik süreçleri sürekli gözlemlenmekte ve böylelikle verimlilikte artış, hata oranlarında da düşüş sağlanı- yor. Fuarda, ödüllü Openmatics ürün portfoyündeki en son gelişmeler, iki yeni “TAG Finder” ünitesi ve daha uzun menzilli  haberleşme gibi örneklerle birlikte sergilendi.
Üretimde ve özellikle Lojistik sektöründe, bir ağa (network) bağlı araçların sevk organizasyonu ile ürünlerin verimli bir şekilde takibi ve gözlemlenebilmesi esastır. “Ürün Gözetimi” her bir süreç odaklı operasyonun görünür ve izlenebilir olmasını sağlayan ve aynı zamanda, verimliliği ve sürdürülebilirliği ön planda tutan bir çözümdür. Kıymetli ürünlerin optimizasyonları her zaman en büyük faydayı sağlayacaktır.
ZF Openmatics Genel Müdürü Thomas Rösch yaptığı açıklamada, “Akıllı Bağlantı ve Dijitallaşme konularını odak noktasına alan bu organizasyona katılmaktan memnuniyet duyduk. Rekabetçi kalmakk için, işletmelerin lojistik süreçlerinin en temel ih- tiyacı verimli ve şeffaf olabilmektir. Yaşadığımız dünyayı dijital gerçekliğe çeviren Akıllı Bağlantı çözümlerimizle, Openmatics bu ihtiyacı karşılamaktadır” dedi.
LogiMAT 2018 Fuarı’nda, Openmatics ekibi tarafından, ürün portfoyüne dahil edilen iki yeni “TAG Finder” ünitesinin lansmanı yapıldı. Yeni tasarlanan “TAG Finder IN” iç mekanlarda, “TAG Finder OUT” ise dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlandı.  Openmatics’in “deTAGtive Logistics” “German Telematics 2018” ödülünü almaya hak kazan- dı. 3. Defa kazanılan ödül, Kasım 2017 dönemindeki “Ticari Araçların Geleceği” isimli kongrede Openmatics ekibine teslim edildi.