19 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ

“Dijital Otokar” cep telefonunda

Otokar, dijital dönüşüm stratejisi kapsamında ticari araç sahipleri için geliştirdiği cep uygulamasını kullanıma sundu...

Ekleme: 30 Haziran 2018 Cumartesi 00:38/ Güncelleme: 30 Haziran 2018 Cumartesi 00:38
Dijital dönüşüm çalışmaları kapsamında 4 ana temada 15 farklı proje üzerinde yürüttü- ğü çalışmalarla müşteri ve çalışan memnuniyetini ana odağına alan Otokar, Android ve IOS işletim sistemine sahip cep telefonlar için geliştirdiği uygulamayla araç sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıracak. Otokar, müşterilerinin vazgeçilmezleri arasında yer alacak uygulama üzerinden 10’dan fazla işlemi tek tıkla gerçekleştirecek.
 
Kullanıcılar, Otokar’ın uygulaması sayesinde bundan böyle araç garanti başlangıç ve bitiş tarihlerini, periyodik bakımlarını, yer ve zamanlamaları takip edip; bulunduğu bölgeye en yakın bayi ve servisleri görüntüleyip, yol tarifi alabilecek. Dahası, aracın ömrünü ve verimliliğini uzatan düzenli bakım paketlerin içeriklerini ile Otokar ürünleri hakkındaki güncel bilgileri ve kampanyaların görüntülerini de izleyebilecek.
 
Ayrıca, tek tıkla ulaşılabilecekleri “Acil Numaralar” bölümü ile Otokar Destek Hattı ve Otokar WhatsApp Hattı’na erişim imkanı da sunan uygulama, araç gösterge panelinde yer alan simgeleri de dile getiriyor. “Gösterge Paneli” bölümünü kullanan araç sahipleri, kullandığı araca özel simgeleri detaylıca ne işe yaradığını öğrenebiliyor. Otokar, bu dijital uygulaması ile araç kullanıcısını her koşulda destekleyecek.