17 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA

Isuzu N serisi yükselişte

Anadolu Isuzu Manisa Yetkili Araç Satış Bayisi Yükseliş Otomotiv, Manisa’da gıda sektöründe hizmet verecek N serisi Isuzu araçların teslimatlarını gerçekleştirdi...

Ekleme: 19 Mayıs 2016 Perşembe 18:28/ Güncelleme: 19 Mayıs 2016 Perşembe 18:28

Anadolu Isuzu Manisa’ya adeta çıkartma yaptı. Isuzu, N serisi araçlarını Manisa’nın gıda sektöründe hizmet veren firmalarına toplamda 29 adet teslimatını gerçekleştirdi. Düzenlenen teslimat töreninde Anadolu Isuzu yöneticileri Anadolu Isuzu Satış Direktörü Tunç Karabulut, Kamyon Satış Şefi Atakan Gürler ile Yükseliş Genel Müdürü Ali Yüksel hazır bulundu. İlk önce, Manisa Algida Bayisi Başak Pazarlama’ya 4 tane NPR8 ile 3 tane de N-Wide aracın teslimatını yapan Yükseliş Otomotiv daha sonra diğer firmaların da araçla rını teslim etti. Başak Pazarla ma Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Eryüksel teslimat töreninde; “Sektörümüzde çalışma süresi 5 ay gibi kısa bir süre fakat, bu kısa sürede çok zorlu ve de yorucu şartlarda araç kullanıyoruz. Bu zorlu şartlarından üstesinden Isuzu ile gelebiliyoruz. Manisa’da ‘Isuzu alacağım’ demeniz yeterli. Yükseliş Otomotiv, sizi hemen bulur ve yeni araç sahibi yapar. Bu yüzden, filomuzu yine Isuzu araçlarla güçlendirdik” diyor.

Daha sonra, sırası ile, Abalıoğlu Lezita Bayisi’ne 6 adet NPR8 aracın teslimatı gerçekleştirildi. Düzenlenen teslimat töreninde Emka Motorlu Araçlar Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Bulsay, Lezita Manisa Bayii olarak tavukçuluk sektöründe hizmet verdiklerini ve Isuzu’dan memnun olduklarını ifade etti.

Manisa Torku, Golf Dondurma ve Çaykur Bayii Şehzade Gıda da filosuna 7 adet NPR8 ekledi. Şehzade Gıda Yö netim Kurulu Başkanı Adnan Erbil teslimat töneninde şunları söyledi; “Araştırmalarımız ne ticesinde faydalı şasisi, yüksek performansı ve düşük ya kıt tüketimi ile Isuzu NPR8’i tercih ettik. Isuzu, bizim sorunlarımızı çözüyor” dedi.

10 adet Isuzu NPR 10 Long aracının teslimatı yapılan Altınkuş Ferah Et ve Yemek San. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Altınkuş, Manisa merkezdeki yeni tesislerinden tüm Türkiye’ye işlenmiş et sevk ettiklerini belirtti. 

1 adet NPR 10XLong’u filosuna katan Kaya San. Coca-Cola Bayii Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kaya da; “Sektörlerde gerek yakıt sarfiyatı düşüklüğü gerekse yedek parça bulunabilirliğinden dolayı Isuzu markasını tercih ediyoruz” dedi.

1 adet NPR8 teslimatı yapılan Mahmut Kaya Süt Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Sedat; “Araçlarımız dağ, taş tepe demeden tozlu topraklı çamurlu arazilerde çalışıyor. Bize göre, bu ağır şartların en iyi markası Isuzu ve biz çok memnunuz” diye konuştu.