24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA

OMSAN Brandon Hall’den ödül aldı

OMSAN Lojistik, bu yıl 21.’si düzenlenen “Brandon Hall Group Excellence in Technology” Ödülleri’nden, “Emniyetli ve Ekonomik Sürüş Simülatörü” ile Bronz Ödülü’nü aldı...

Ekleme: 12 Şubat 2016 Cuma 13:28/ Güncelleme: 12 Şubat 2016 Cuma 13:28

OMSAN, bu yıl 21.’si düzenlenen Uluslararası “Brandon Hall Group Excellence in Technology” Ödülleri’nde “Öğrenim ve Gelişimde Mükemmellik” kategorisinde 2012 yılında sektöre kazandırdığı “Emniyetli ve Ekonomik Sürüş Simülatörü” ile Bronz Ödülü’nün sahibi oldu. Brandon Hall, ödüllendirdiği kurumları 28 Ocak 2016 tarihinde ABD’nin Florida Eyaleti’nde düzenlediği gala gecesin de açıkladı. Bu ödülü almaya hak kazanan OMSAN, uluslararası ödüllerine bir yenisini daha eklemiş oldu. 

OMSAN Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Ergun Arıburnu, Brandon Hall Ödülleri’nin sektörde fark yaratan projeleri başarılı bir şekilde geliştiren ve uygulayanlara verildiğini söyledi. Arıburnu, “Emniyetli ve Ekonomik Sürüş Simülatörünü” sürücülerin yetkinliklerinin artırılarak yakıt tüketiminin ve kar bon salımının azaltılması, trafik kazalarının ve yük hasarlarının önlenmesi amacıyla, Kalkınma Bakanlığı ve İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) desteğiyle geliştirdiklerini dile getirdi.