19 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ

Yine “Atlas” dedi

Hafif kamyon segmentine Atlas ile yeni bir soluk getiren Otokar, Altaş Temizlik’in ikinci kez tercihi oldu. Altaş Temizlik’teki Atlas sayısı böylelikle 38’e yükseldi...

Ekleme: 11 Mayıs 2018 Cuma 22:50/ Güncelleme: 11 Mayıs 2018 Cuma 22:50
OTOKAR, Atlas kamyonu ile farklı iş kollarındaki işletmelerin yükünü hafifletmeye devam ediyor. Düşük işletme giderleri, çevreci ve ekonomik motoru ile kullanıcısına her daim kazandıran; güvenlikten sürüş konforuna birçok özelliğin standart olarak sunulduğu Otokar Atlas, Altaş Temizlik’in ikinci kez tercihi oldu. 
Türkiye’nin farklı bölgelerinde çöp toplama ve nakli, cadde ile sokakların temizlenmesi, konteynerlerin yıkanıp dezenfekte edilmesi gibi atık yönetimi konusunda belediyelerin iş ortağı konumunda olan Altaş Temizlik, filosuna 14 Atlas daha kattı. Yol süpürme aracı olarak kullanılacak Atlas, Otokar Bayi Gaziantepli Kardeşler Kamyon Bölge Satış Müdürü Gökhan Aytemiz tarafından Altaş Temizlik Satın Alma Yetkilisi Mehmet Düzcü’ye teslim edildi.
Geçtiğimiz yıl filosuna kattıkları Otokar Atlas’ın sahip oldu ğu güçlü donanımların yanı sıra satış sonrası hizmetlerden de duy dukları memnuniyet ile tekrar Atlas’ı tercih ettiklerini belirten Mehmet Düzcü, Atlas’ın gelişmiş güvenlik özellikleri, güçlü motoru, düşük bakım giderleri ile de rakiplerinden ciddi anlam- da ayrıştığını söyledi.