19 AĞUSTOS 2019 PAZARTESİ

Atlas lezzet dağıtacak

Otokar Atlas, gıda sektöründe en hızlı büyüyen 100 firma arasında yer alan Göçmen Börekçisi’nin tercihi olarak gıda sektöründe yer alacak ve insanlarının ağzını tatlandıracak...

Ekleme: 14 Temmuz 2017 Cuma 21:45/ Güncelleme: 14 Temmuz 2017 Cuma 21:45
OTOKAR, hafif kamyon segmentinin iddialı aracı Atlas ile farklı iş kollarındaki işletmelerin yükünü hafifletmeye devam ediyor. Düşük işletme giderleri, çevreci ve ekonomik motoru ile kullanıcısına her daim kazandıran; sürüş konforundan güvenliğe birçok yeni özelliğin standart olarak sunulduğu Otokar Atlas, gıda sektörünün en hızlı büyüyen 100 firma arasında yer alan Göçmen Börekçisi’nin de tercihi olarak hizmet verecek. 
Kocaeli Körfez’de küçük bir dükkân ile başlayan lezzet yolculuğunu bugün Türkiye genelinde 73 bayi ile sürdüren Göçmen Börekçisi, filosunu 2 adetlik Otokar Atlas ile güçlendirdi. Güçlü donanımı ve teknik özelliklerinin yanı sıra modüler yapısıyla da hafif kamyon pazarına yeni bir soluk getiren Otokar Atlas’ın teslimat töreni Göçmen Börekçisi Yönetim Kurulu Başkanı İlker Can Dönmez, firma yetkilileri Mustafa Sağlam, Şafak Akın’ın yanı sıra Otokar Bayi Gaziantepli Kardeşler Satış Müdürü Mehmet Özkara ve Bölge Sa- tış Müdürü Çağatay Paça’nın katılımı ile gerçekleşti.
Teslimat töreninde toplum sağlığı açısından hijyenik, kaliteli malzemeler kullanılarak ve gıda mev- zuatına uygun olarak üretilen ürünlerinin güvenli bir şekilde ulaştırılmasının da önemine değinen Göç- men Börekçisi Yönetim Kurulu Başkanı İlker Can Dönmez, Otokar Atlas’ı güçlü motoru, düşük ya- kıt tüketimi ve yüksek performansının yanı sıra düşük bakım giderleri nedeniyle tercih ettiklerini ve çok memnun olduklarını belirtti.