26 MAYIS 2019 PAZAR

“Kahraman” Murat Evin

Kaptanlar Kulübü’nün daha kaliteli ve herkes için sürdürülebilir bir ulaşım için sürekli hale getirdiği “Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri” dağıtıldı...

Ekleme: 21 Aralık 2015 Pazartesi 11:38/ Güncelleme: 21 Aralık 2015 Pazartesi 11:38

“Ayın Kaptan Şoförleri Ödülleri” 15 Aralık’ta Zeytinburnu Polis Kongre Merkezi’n de sahiplerini buldu. İnternet üzerinden aday gösterilen 500’den faz la başvuruyu inceleyen yöneticiler, ön eleme sonucunda belirledikleri 40 adayı jüriye ve halk oylamasına sundu. 10 binin üzerinde oy ve jüri değerlendirmesi sonucunda 4 kategoride; “Otokar Servis”, “Bridgestone Şehirlerarası”, “Isuzu Turizm” ve “Temsa Şehiriçi” ayın kaptanları ödüllendirildi. 

TOBB Karayolu Yolcu Taşımacılığı Sektör Meclisi Başkanı ve TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, TÖHOB Genel Başkanı İsmail Yüksel, Genel Sekreter Onur orhon, TTDER Başkanı Sümer Yığ cı, Başkan Yardımcısı Mehmet Ök süz, İSTAB Başkanı Ali Bayraktaroğlu, İETT İşletmeleri adına İstanbul Bölge Müdürü Ahmet Albayrak, IPRU Genel Başkanı ve Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü A. Fatih Tamay, Temsa Genel Müdü rü Dinçer Çelik, Temsa Satış ve Pazarlama Direktörü Murt Anıl, Otokar Pazarlama Müdürü Tarkan Bu rak, Brisa Projeler Yöneticisi Tuğrul Karadeniz ile diğer otobüs üreticileri, şehirlerarası otobüs işletme cileri ve Michelin lastik üreticileri, yazılım kuruluşları ve özel halk otobüsçüleri İstanbul şirket başkanları ile sektörün duayenleri katılarak harika bir tören gerçekleşti.