26 MART 2019 SALI

Mavi Marmara seçime gidiyor

Mavi Marmara Ulaşım A.Ş. Seçimli Olağan Genel Kurulu’nu 20 Haziran’da Kaya Ramada Oteli Toplantı Salonu’nda gerçekleştiriyor...

Ekleme: 15 Haziran 2018 Cuma 01:27/ Güncelleme: 15 Haziran 2018 Cuma 01:27
İSTANBUL-Mavi Marmara Ulaşım A.Ş., 20 Haziran 2018 tarihinde Seçimli Olağan Genel Kurulu’nu yapmak için hazır. Kaya Ramada Otel’i Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda eski başkanlardan Yıldırım Yılmaz ile Ramazan Gürler yarışacak.
Mavi Marmara Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gürler; “Özel Halk Otobüs İşletmeciği kavramının gerektirdiği anlayışla çalışanlan bir şirketiz. Bizim esnafımız hizmeti bilir, görür ona göre yol alır. Yani; çalışanın yanındadır. Elbette, zamana karşı erkene alınan genel seçim ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin tesisini de getirecek seçimlerin de olmasıyla bazı konuları, önümüzdeki döneme bırakmak zorunda kaldık. Bu nedenle esnafımın güven ve desteği ile yeni dönemde yönetime adayım. İnşallah eksik kalan, sahada esnafımıza sorun olan gayri yasal uygulama girişimleri dahil, bir çok durumun ortadan kaldırılması gibi sorunları da yeni dönemde çözer, esnafı hak ettiği sisteme kavuştururuz” dedi.