31 MAYIS 2020 PAZAR

Havaist 7/24 saat hizmet veriyor

İstanbul Havalimanı’na yolcu ulaşım hizmeti veren Havaist’in sefer saatleri ve güzergahları, gelen talepler üzerine revize edildi...

Ekleme: 11 Mayıs 2019 Cumartesi 01:37/ Güncelleme: 11 Mayıs 2019 Cumartesi 01:37
İSTANBUL-Tam kapasite hizmet vermeye başlayan İstanbul Havalimanı’na kendi aracı ya da taksi haricinde havalimanına gelmek isteyen yolcular için toplu ulaşım imkanları mevcut. Bu kapsamda, İETT’nin H1, H2, H3, H4 numaralı otobüsleri ve Büyükşehir Belediyesi iştiraki İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş.’nin Havaist otobüsleri ile yapı- lıyor. Ayrıca, İstanbul Seyahat, 15 Nisan’dan itibaren havalimanı ile Çorlu ve Tekirdağ arasında şehirlerarası sefer düzenlemeye başladı. İETT’nin H-1 Mahmutbey Metro, H-2 Mecidiyeköy, H3 Halkalı ve H-4 Atatürk Havalimanı ’ndan kalkan otobüslerinde yolcular çift biletle seyahat ediyor. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren otobüslerde ödemeler sadece “İstanbulkart” ve kredi kartı ile yapılabiliyor.
Yolculardan gelen geri bildirimler doğrultusunda daha önce açıklanan hatlar ve güzergahlarında geçen hafta başı değişiklikler yapılırken, yolculardan en az 15 dakika önce duraklarda olmaları tavsiye ediliyor.