07 TEMMUZ 2020 SALI

Isuzu Novociti Life 2. Demo Turu başladı

Anodolu Isuzu Novociti Life, yurtdışı tanıtımları kapsamında Avrupa’da 2. Demo Turu’na Romanya’dan başladı. Novociti Life, global marka yolunda ilerlemesini sürdürüyor...

Ekleme: 1 Eylül 2019 Pazar 11:57/ Güncelleme: 14 Eylül 2019 Cumartesi 01:57
ROMANYA-İlk olarak 2018 yılında düzenlenen ve Avrupa’nın önemli ülkelerinde belediye ve toplu taşıma şirket- lerine test ettirilen Isuzu Novociti Life, 2. Demo Turu’na Romanya’dan başladı.
Türkiye’deki fabrikasın- da Anadolu Isuzu’nun Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilip, üretilen Isuzu Novociti Life, global marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Anadolu Isuzu’nun yurt dışı tanıtımları kapsamında Avrupa yollarında Türk bayrağını dalgalandıracak.
Üretime başladığı günden bu yana büyük satış başarısı gösteren Isuzu Novociti Life sırasıyla Romanya, Bulgaristan, İtalya, Fas, İspanya ve Fransa’da test sürüş aktivitelerine katılacak. 12 Eylül tarihinde Romanya’da başlayan Demo Tour 2019 kapsamında Yeni Novociti Life midibüsler gidecekleri ülkelerin belediyelerine ve toplu taşıma şirketlerine test ettirilecek. Bu sayede üstün teknolojisi, yol tutuşu, performansı, güvenliği ve konforu belediyeler tarafından deneyimlenecek.