09 NİSAN 2020 PERŞEMBE

Temsa Sırbistan’a 30 araç teslim etti

Temsa, 900’ü aşkın araç sayısıyla Sırbistan’ın en büyük tur operatörlerinden Lasta’ya muhtelif modellerde 30 araçlık teslimat gerçekleştirdi...

Ekleme: 19 Ağustos 2019 Pazartesi 03:55/ Güncelleme: 19 Ağustos 2019 Pazartesi 03:55
BELGRAD-50 yılı aşkın tecrübesiyle oto büs ve midibüs üretiminde dünyanın lider otomotiv markaları arasındaki Temsa,  Sırbistan’ın önde gelen tur operatörlerinden Lasta’ya 20 adet LD SB Plus, 4 adet HD 12, 5 adet HD13 ve 1 adet Maraton otobüs olmak üzere 30 adet araç teslim etti.
2 Ağustos’ta Temsa’nın geniş ürün gamını gözler önüne seren teslimat törenine Türkiye Cumhuriyeti Sırbistan Ticaret Mü şaviri Gülçinay Mumcu, Türkiye Cumhuriyeti Sırbistan Büyükelçiliği’ni temsilen müsteşar Ayşe Uzer, Lasta Genel Müdürü Vladan Sekulic, Lasta Yönetim Kurulu Başkanı Sasa Milisevic ve Temsa Satış Ge- nel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp katıldı. Törende konuşan Temsa Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, “Bölgenin ticari kapasitesinin barındırdığı fırsatlara inanarak; odağımıza aldığımız ve bir buçuk yılı aşkın süredir çalışmalara devam ettiğimiz bu projeye 30 araç- lık teslimat ile start vermiş bulunmaktayız. Lasta ile Sırbistan’da attığımız bu adım, yakın gelecekte tamamlamayı hedeflediğimiz bölgenin önde gelen diğer büyük operatörlerini kapsayan bir dizi projenin sadece bir başlangıcı. Her biri yarım yüz yılı aşkın geçmişe sahip iki köklü marka Temsa ve Lasta’nın sergilediği iş birliğinin Batı Balkanlar’da ör- nek olacağına inanıyorum” dedi.