15 EYLÜL 2019 PAZAR

Avrupalı Novocity Life

Global otobüs markası olma yolunda hızla ilerleyen Anadolu Isuzu, Polonya- ’nın Lodz Belediyesi’ne 24 adet Isuzu Novociti Life teslimatı gerçekleştirdi...

Ekleme: 29 Mart 2019 Cuma 19:29/ Güncelleme: 29 Mart 2019 Cuma 19:29
LODZ/POLONYA- Anadolu Isuzu’nun ihracatta büyüme hedefi doğrultusunda AB’de gerçekleştirdiği teslimatlarına Lodz şehri de eklendi. Lodz Belediyesi’ne teslim edilen 24 adet Isuzu Novociti Life, Lodz halkının konforlu ve güvenli ulaşımı için hizmet vermeye başladı.
Anadolu Isuzu’nun Lodz ihalesini kazanmasının ardında Polonya’daki güçlü distribütör yapılanması, satış sonrası hizmetleri ile Kielce şeh rinde düzenlenen Transexpo Fuarı’nda Isuzu Novociti Life aracının fuarda düzenlenen ya rışmasında New Model Bus (Yeni model otobüs) kategorisinde 3.’lük ödülünün sahibi olması geliyor. Toplam 60 kişilik yolcu kapasitesiyle geniş iç hacimli Novociti Life, gün ışığının araç içerisinde etkin kullanımını sağlayan özel yolcu ca- mı tasarımıyla, tekerlekli sandalyedeki yolcuların dahi yan camları kolaylıkla kullanabilmelerine imkan veriyor. Bu sayede dış mekanı rahatlıkla gözlemleyen engelli yolcular, insan odaklı akıllı tasarımının tadını çıkarıyor. Novociti Life, 1 yılda top- lam 3 ödül aldı. 2017 yılı sonunda düzenlenen Design Turkey Yarışması’nda “İyi Ta- sarım Ödülü”nün sahibi olan Isuzu Novociti Life, ilk yurt dışı ödülünü 2018 yılı Nisan Ayı’nda A’Design Award & Competition’dan “Gold A’ Design Award” ile almıştı. Son ödülünü Polonya Kielce’de düzenlenen Transexpo Fu arı’ndan “New Model Bus” kategorisi 3.’lüğü ile aldı ve bu alanda daha güçlü yaptı.