22 MART 2019 CUMA

Anadolu Isuzu’dan “Japonya tatili” jesti

Anadolu Isuzu, 103 servisi arasında düzenlediği yarışma sonucunda yüksek puanla kazanan 15 yetkili servisini Japonya’ya tatile götürerek, ödüllendirdi.

Ekleme: 9 Nisan 2018 Pazartesi 02:32/ Güncelleme: 9 Nisan 2018 Pazartesi 02:32
TOKYO/JAPONYA-Otomotiv sektörünün ilk Türk-Japon ortaklığına sahip firması Anadolu Isuzu, 2017 yılı boyunca orijinal yedek parça alımlarını en çok artıran, servis denetim performans puanları yüksek olan, müşteri memnuniyetinin, teknik bilgi ve becerinin en yüksek olduğu yetkili servislerini Japonya Seyahati ile ödüllendirdi. 12 farklı şehirde faaliyet gösteren toplam 15 farklı yetkili servis temsilcisinin katılım gösterdiği ödül seyahati, 5-9 Mart 2018 tarihlerinde Tokyo’da gerçekleştirildi.
Isuzu’nun Tokyo’daki üretim tesislerini ilk kez yakından gören ve Isuzu Müzesi, Japonya’daki Isuzu Servisleri ve Isuzu Genel Merkezi’ne de bir ziyarette bulunan kazananlar, Japon kalite standartlarını yerinde inceleme fırsatında bulundu ve Isuzu Japonya tarafından da takdir belgesi ile onurlandırıldı. Seyahatin ikinci kısmında Tokyo’nun haricinde Kyoto Şehri’nde çeşitli tapınaklar, tarihi ve turistik mekanlar gezilirken, Osaka’da ise Universal Studios ziyaret edildi. Kazananlar, seyahat boyunca Japonya’yı, Japon kültürünü ve Isuzu- ’yu yakından tanıma fırsatı bularak markanın kurumsal yapısı görme şansını elde ettiler.